logo

MISTRZOSTWA POLSKI 2017

MŁODZICY 2016/17U14
Finały14-18.06.2017
GRUPA A

1. TKM Włocławek2-1
2. MKKS Rybnik2-1
3. Basket Team Opalenica1-2
4. Śląsk Wrocław1-2


21.06 (środa)
10:30 Śląsk - MKKS 56:77
18:30 TKM - Basket Team 62:60

22.06 (czwartek)
13:00 MKKS - TKM 53:57
18:00 Basket Team - Śląsk 56:52

23.06 (piątek)
13:00 Śląsk - TKM 68:66
18:00 Basket Team - MKKS 38:53

24.06 (sobota)
10:30 Śląsk - MOSM 53:69
13:00 WKK - Basket Team 55:59
15:30 MKKS - Ochota 46:67
18:00 Wilki Morskie - TKM 42:77
GRUPA B

1. Ochota Warszawa3-0
2. Wilki Morskie Szczecin2-1
3. WKK Wrocław1-2
4. MOSM Bytom0-3


21.06 (środa)
13:00 MOSM - WKK 41:55
15:30 Ochota - Wilki Morskie 66:36

22.06 (czwartek)
10:30 WKK - Ochota 66:77
15:30 Wilki Morskie - MOSM 53:50

23.06 (piątek)
10:30 MOSM - Ochota 71:73
15:30 Wilki Morskie - WKK 47:46

25.06 (niedziela)
11:00 MKKS - Wilki Morskie 71:49
13:30 Ochota - TKM 43:49

mistrz
Mistrz Polski U14 - TKM Włocławek / fot. PZKosz
Hala OSiR
ul. Gimnazjalna 1



PUNKTY
1. Nojszewski (OCH) 20,2
2. Kowalczyk-Kudziarz (RYB) 18,2
3. Michalski (BYT) 17,8

ZBIÓRKI
1. Siembiga (ŚLĄ) 14,3
2. Rutkowski (OPA) 11,3
     Głodek (WKK)
3. Paczkowski (WIL) 10,8

ASYSTY
1. Łukasik (TKM) 3,2
2. Jakubiak (OPA) 3,0
3. Margiciok (RYB) 2,6

EVAL
1. Michalski (BYT) 21,3
2. Kowalczyk-Kudziarz (RYB) 16,4
3. Bednarek (TKM) 15,4

KLASYFIKACJA
1. TKM Włocławek
2. Ochota Warszawa
3. MKKS Rybnik
4. Wilki Morskie Szczecin
5. Basket Team Opalenica
6. WKK Wrocław
7. MOSM Bytom
8. Śląsk Wrocław

MVP
Oliwier BEDNAREK (TKM)

TOP5
Wiktor PACZKOWSKI (WIL)
K. KOWALCZYK-KUDZIARZ (RYB)
Dawid BYKOWSKI (TKM)
Bartosz SITEK (OCH)
Jakub WOJCIECHOWSKI (OCH)

Półfinały02-04.06.2017
GRUPA I
SŁUPSK

1. Śląsk Wrocław 3-0
2. Wilki Morskie Szcz. 1-2
3. Czarni Słupsk 1-2
4. Piotrówka Radom 1-2


02.05 (piątek)
17:00 ŚLĄ-PIO 84:66
19:15 WIL-CZA 57:64

03.05 (sobota)
17:00 ŚLĄ-WIL 72:67
19:15 PIO-CZA 62:56

04.05 (niedziela)
09:30 CZA-ŚLĄ 62:63
11:30 WIL-PIO 75:47
GRUPA II
WARSZAWA

1. TKM Włocławek 2-1
2. WKK Wrocław 2-1
3. GIM92 Ursynów 1-2
4. UKS 7 Trefl Sopot 1-2


02.05 (piątek)
17:45 TRE-TKM 60:58
20:15 WKK-GIM 65:36

03.05 (sobota)
14:45 TRE-WKK 65:73
17:15 TKM-GIM 65:51

04.05 (niedziela)
10:45 WKK-TKM 56:59
13:15 GIM-TRE 73:57
GRUPA III
BYTOM

1. MOSM Bytom 3-0
2. BT Opalenica 2-1
3. Basket Gorzów W. 1-2
4. ŁKS Łódź 0-3


02.05 (piątek)
15:30 BYT-ŁKS 61:53
18:00 OPA-GOR 55:52

03.05 (sobota)
15:30 ŁKS-GOR 45:51
18:00 BYT-OPA 61:53

04.05 (niedziela)
10:00 OPA-ŁKS 84:54
12:30 GOR-BYT 44:61
GRUPA IV
OSTRÓW WKLP.

1. Ochota Warszawa 3-0
2. MKKS Rybnik 2-1
3. Zastal Zielona Góra 1-2
4. Kasprowiczanka 0-3


02.05 (piątek)
15:00 OCH-ZAS 68:55
17:30 RYB-OST 55:49

03.05 (sobota)
10:00 OCH-RYB 67:65
12:30 ZAS-OST 68:60

04.05 (niedziela)
10:00 RYB-ZAS 58:57
12:30 OST-OCH 53:67

PUNKTY
1. Siembiga (ŚLĄ) 22,3
2. Więckowski (ZAS) 21,0
3. Sitek (OCH) 20,7

ZBIÓRKI
1. Siembiga (ŚLĄ) 13,7
    Paczkowski (WIL)
2. Głodek (WKK) 13,3
3. Kęsik (GOR) 12,7

ASYSTY
1. Łałak (TRE) 5,3
2. Kołodziej (WIL) 3,3
3. Łukasik (TKM) 3,0
    Bury (GOR)

EVAL
1. Siembiga (ŚLĄ) 27,7
2. Głodek (WKK) 25,3
3. Więckowski (ZAS) 23,3

Grupy (półfinały)Terminarz

GRUPA I
SŁUPSK

Śląsk Wrocław
Wilki Morskie Szczecin
Czarni Słupsk
Piotrówka Radom
GRUPA II
WARSZAWA

UKS 7 Trefl Sopot
WKK Wrocław
UKS GIM92 Ursynów
TKM Włocławek
GRUPA III
BYTOM

MOSM Bytom
Basket Team Opalenica
Basket Gorzów Wlkp.
ŁKS Łódź
GRUPA IV
OSTRÓW WLKP.

Ochota Warszawa
MKKS Rybnik
Kasprowiczanka Ostrów
Zastal Zielona Góra




TURNIEJE
02-04.06.2017

Koszyki (półfinały)Terminarz
KOSZYK 1

Basket Team Opalenica
Śląsk Wrocław
Wilki Morskie Szczecin
MKKS Rybnik
WKK Wrocław
Ochota Warszawa
UKS 7 Trefl Sopot
MOSM Bytom
KOSZYK 2

Czarni Słupsk
UKS GIM92 Ursynów
Zastal Zielona Góra
TKM Włocławek
Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
Basket Gorzów Wlkp.
ŁKS Łódź
Piotrówka Radom
LOSOWANIE
+
ORGANIZATORZY
17.05.2017

TURNIEJE
02-04.06.2017

Ćwierćfinały12-14.05.2017

GRUPA I
OPALENICA

1. BT Opalenica 3-0
2. Czarni Słupsk 2-1
3. KK Stalowa Wola 1-2
4. Unia Tarnów 0-3


12.04 (piątek)
15:30 STW-UNI 67:50
18:00 CZA-OPA 36:66

13.04 (sobota)
15:30 UNI-OPA 41:56
18:00 STW-CZA 40:67

14.04 (niedziela)
11:00 CZA-UNI 56:45
13:00 OPA-STW 63:42

GRUPA II
KRAKÓW

1. Śląsk Wrocław 3-0
2. GIM92 Ursynów 2-1
3. Wisła Kraków 1-2
4. Jedynka Pelplin 0-3


12.04 (piątek)
16:00 WIS-JED 80:46
18:15 URS-ŚLĄ 58:76

13.04 (sobota)
15:00 JED-ŚLĄ 41:94
17:15 WIS-URS 57:59

14.04 (niedziela)
10:00 URS-JED 72:40
12:15 ŚLĄ-WIS 88:66

GRUPA III
SZCZECIN

1. Wilki Morskie Szcz. 3-0
2. Zastal Zielona Góra 2-1
3. MKS Dąbrowa Górn. 1-2
4. Kadet Biała Podl. 0-3


12.04 (piątek)
17:45 WIL-ZAS 77:69
20:00 KAD-DĄB 55:88

13.04 (sobota)
10:00 ZAS-MKS 75:62
12:15 WIL-KAD 88:47

14.04 (niedziela)
10:00 KAD-ZAS 44:102
12:30 DĄB-WIL 59:67

GRUPA IV
WŁOCŁAWEK

1. MKKS Rybnik 3-0
2. TKM Włocławek 2-1
3. MKK Gniezno 1-2
4. Piątka Start Lublin 0-3


12.04 (piątek)
14:00 TKM-MKK 87:45
16:15 RYB-LUB 67:35

13.04 (sobota)
14:00 MKK-LUB 68:62
16:15 TKM-RYB 41:55

14.04 (niedziela)
12:00 RYB-MKK 72:40
14:15 LUB-TKM 44:71

GRUPA V
WROCŁAW

1. WKK Wrocław 3-0
2. Kasprowiczanka 2-1
3. Cracovia Kraków 1-2
4. Politech. Rzeszów 0-3


12.04 (piątek)
15:00 KAS-CRA 54:34
17:30 WKK-RZE 83:41

13.04 (sobota)
10:00 RZE-CRA 27:69
12:30 WKK-KAS 62:46

14.04 (niedziela)
10:00 KAS-RZE 88:38
12:30 CRA-WKK 27:76
GRUPA VI
WARSZAWA

1. Ochota Warszawa 3-0
2. Basket Gorzów W. 2-1
3. JB Olsztyn 1-2
4. AZS Skierniewice 0-3


12.04 (piątek)
16:00 OCH-SKI 94:33
18:15 BAS-OLS 46:27

13.04 (sobota)
16:00 SKI-OLS 60:65
18:15 OCH-BAS 91:46

14.04 (niedziela)
10:00 BAS-SKI 47:27
12:15 OLS-OCH 34:111
GRUPA VII
SOPOT

1. UKS 7 Trefl Sopot 3-0
2. ŁKS Łódź 2-1
3. MOSiR Bielsk Podl. 1-2
4. MOSM Tychy 0-3


12.04 (piątek)
14:00 TRE-TYC 52:28
16:15 ŁKS-BIE 59:50

13.04 (sobota)
14:00 TYC-BIE 46:59
16:15 TRE-ŁKS 65:26

14.04 (niedziela)
09:00 ŁKS-TYC 75:34
11:15 BIE-TRE 42:56
GRUPA VIII
BYTOM

1. MOSM Bytom 3-0
2. Piotrówka Radom 2-1
3. Kasprowicz Inowr. 1-2
4. Regis Wieliczka 0-3


12.04 (piątek)
15:30 BYT-RAD 87:46
18:00 REG-KAS 75:81

13.04 (sobota)
15:30 RAD-KAS 77:58
18:00 BYT-REG 75:35

14.04 (niedziela)
10:00 KAS-BYT 60:89
12:30 REG-RAD 57:62

PUNKTY
1. Siembiga (ŚLĄ) 32,0
2. Szymański (KAS) 26,7
3. Sitek (OCH) 23,0

ZBIÓRKI
1. Szymański (KAS) 21,7
2. Rutkowski (OPA) 18,3
3. Gorzelany (MKK) 16,3

ASYSTY
1. Łałak (TRE) 4,3
2. Gruszczyński (OPA) 3,3
    Suski (KAS)
    Kilian (WKK)
    Michalski (BYT)
    Niedzielski (WIS)
3. Pawełka (ŚLĄ) 3,0
    Wojciechowski (REG)
    Olechnowicz (CZA)

EVAL
1. Siembiga (ŚLĄ) 38,0
2. Szymański (KAS) 32,0
3. Głodek (WKK) 26,0

Grupy (ćwierćfinały)Terminarz

GRUPA I
OPALENICA

KK Stalowa Wola
Czarni Słupsk
Basket Team Opalenica
Unia Tarnów
GRUPA II
KRAKÓW

Wisła Kraków
UKS GIM92 Ursynów
Śląsk Wrocław
Jedynka Pelplin
GRUPA III
SZCZECIN

Wilki Morskie Szczecin
Kadet Biała Podlaska
MKS Dąbrowa Górnicza
Zastal Zielona Góra
GRUPA IV
WŁOCŁAWEK

TKM Włocławek
MKKS Rybnik
Piątka Start Lublin
MKK Gniezno

GRUPA V
WROCŁAW

WKK Wrocław
Kasprowiczanka Ostrów
Cracovia Kraków
Politechnika Rzeszów
GRUPA VI
WARSZAWA

Ochota Warszawa
Basket Gorzów Wlkp.
Junior Basket Olsztyn
AZS Skierniewice
GRUPA VII
SOPOT

UKS 7 Trefl Sopot
ŁKS Łódź
MOSiR Bielsk Podlaski
MOSM Tychy
GRUPA VIII
BYTOM

MOSM Bytom
UKS Regis Wieliczka
Kasprowicz Inowr.
Piotrówka Radom



ORGANIZATORZY
26.04.2017

TURNIEJE
12-14.05.2017

Koszyki (ćwierćfinały)Terminarz
KOSZYK 1

WKK Wrocław
UKS 7 Trefl Sopot
Ochota Warszawa
Wilki Morskie Szczecin
MOSM Bytom
TKM Włocławek
Wisła Kraków
KK Stalowa Wola
KOSZYK 2

Basket Gorzów Wlkp.
Czarni Słupsk
UKS GIM92 Ursynów
Kasprowiczanka Ostrów
MKKS Rybnik
ŁKS Łódź
UKS Regis Wieliczka
Kadet Biała Podlaska
KOSZYK 3

Śląsk Wrocław
Junior Basket Olsztyn
MOSiR Bielsk Podlaski
Basket Team Opalenica
MKS Dąbrowa Górnicza
Kasprowicz Inowr.
Cracovia Kraków
Piątka Start Lublin
KOSZYK 4

Zastal Zielona Góra
Jedynka Pelplin
Piotrówka Radom
MKK Gniezno
MOSM Tychy
AZS Skierniewice
Unia Tarnów
Politechnika Rzeszów
LOSOWANIE
+
ORGANIZATORZY
26.04.2017

TURNIEJE
12-14.05.2017

Rozgrywki strefoweTerminarz

WROCŁAW

1. WKK Wrocław
2. Basket Gorzów Wlkp.
3. Śląsk Wrocław
4. Zastal Zielona Góra
GDAŃSK

1. UKS 7 Trefl Sopot
2. Czarni Słupsk
3. Junior Basket Olsztyn
4. Jedynka Pelplin
WARSZAWA

1. Ochota Warszawa
2. UKS GIM92 Ursynów
3. MOSiR Bielsk Podlaski
4. Piotrówka Radom
POZNAŃ

1. Wilki Morskie Szczecin
2. Kasprowiczanka
3. Basket Team Opalenica
4. MKK Gniezno

KATOWICE

1. MOSM Bytom
2. MKKS Rybnik
3. MKS Dąbrowa Górnicza
4. MOSM Tychy
BYDGOSZCZ

1. TKM Włocławek
2. ŁKS Łódź
3. Kasprowicz Inowr.
4. AZS Skierniewice
KRAKÓW

1. Wisła Kraków
2. UKS Regis Wieliczka
3. Cracovia Kraków
4. Unia Tarnów
LUBLIN

1. KK Stalowa Wola
2. Kadet Biała Podlaska
3. Piątka Start Lublin
4. Politechnika Rzeszów


ĆWIERĆFINAŁY
12-14.05.2017

PÓŁFINAŁY
02-04.06.2017

FINAŁY
14-18.06.2017

URODZINY
 19Dominik RUTKOWSKI
(GTK Gliwice)

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

OBSERWUJ NAS NA TWITTERZE

JESTEŚMY TEŻ NA YOUTUBE
logo: Dariusz Ejkiewicz, site created by: Michał Świderski 2014-2015